Foshan Hanzson building materials Co.,Ltd

  • Çin Foshan Hanzson building materials Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Foshan Hanzson building materials Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Foshan Hanzson building materials Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Foshan Hanzson building materials Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Foshan Hanzson building materials Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Foshan Hanzson building materials Co.,Ltd şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar HANZSON
No. Çalışanları 10~50
Yıllık satış 100000-1000000
Yıl kurulan 2017
İhracat p.c 90% - 100%

Giriş

 

Çin Foshan Hanzson building materials Co.,Ltd şirket Profili 0


Uzun yıllara dayanan üretim teknolojisi, güçlü gücü ve gelişmiş teknik donanımı ile Hanzson, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kolaylaştırmak için birinci sınıf profesyonel ve teknik personeli, üstün kaliteli ürünleri özenle yarattı, fabrika üretimi, iş kapsamını genişletmeye başladı ve ardından yüksek kaliteli kapı ve pencere kolları, pencere destekleri, sürgülü kapı kasnakları, kayar kapı asılı tekerlek donanım ürünleri Tasarım, üretim ve imalatını araştırıyor.Ürünler kapı kontrol serimizi daha güvenli kullanabilmeniz için yanmazlık, nem geçirmezlik, yüksek ve düşük sıcaklık testi vb. birçok testten geçmiştir.

 

Ve ürün üretiminin her detayına daha fazla dikkat ediyor ve en iyi kaliteyi elde etmek için çalışıyoruz;ürünün nihai sonucunu sağlamak için her üretimi dikkatli bir şekilde tamamlayın.İlk tasarımdan müşterinin nihai gelişine kadar hepimiz titiz davranıyoruz, müşterilerimizin çeşitli gereksinimlerini karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve ürünlerimizi müşterilerimizin ellerine güvenli bir şekilde ulaştırmak ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için çalışıyoruz.Kapı kontrol donanım ürünlerimiz uzun ömür, yüksek gövde ağırlığı, kolay deforme olma, esnek ve güvenli çalışma vb. elde etmiştir.

 

Eksiksiz ürün geliştirme yeteneklerimiz ve ileri üretim teknolojimizle, yenilikçi ruhumuz ve kurumsal gücümüzle sektöre öncülük ediyoruz!Gelişmiş yönetim modunun tanıtımı ve ürün geliştirmeden deneme üretiminden ölçekli üretime kadar yetenekli profesyonellerin konsantrasyonu, hepsi bilimsel izleme ve yönetime ulaşır ve kaliteyi sürekli iyileştirmeye ve yenilemeye çalışır, ürünler dünya çapında birçok ülke ve bölgeye ihraç edilir.

 

Sürekli ve ciddi çabalarımız sayesinde fabrikalarımız, sürekli gelişen modern tasarımlarla en yüksek teknolojiyi bir araya getirdi.Malzeme seçiminden yapıya kadar, kesinlikle yüksek standartlara güveniyoruz.Ürünlerimizin kalitesini, pazarlama promosyonunu ve müşteri hizmetlerini sürekli geliştirerek, ürünlerimizin %70'ini tüm dünyaya ihraç etmektedir.

Geçmiş

Kapı ve pencere dekorasyon donanımının Ar-Ge, tasarım, üretim, satış ve servisini entegre eden profesyonel bir üretici olarak, Al-alaşımlı kapı ve pencere silindirlerinin en büyük üretim üssünde bulunuyoruz - Guangdong Shunde Leliu Everbright Sanayi Bölgesi, hafif demiryoluna bitişik ve karayolu.Firmamız, kapı ve pencere aksesuarları, otomatik damgalama ve yüzey işleme hatları için en gelişmiş Alman teknolojisini benimseyerek insan ve teknolojinin uyumlu gelişimine odaklanmaktadır. Firmamızın ana ürünleri, yıldız otel projeleri, alışveriş merkezleri, ofis binaları ve konferans merkezlerinde yaygın olarak kullanılan Al-alaşımlı kapı & pencere aksesuarları, donanım aksesuarları ve giydirme cephe ürünleridir. Sektörde lider bir oyuncu olarak şirketimiz, üstün müşteri hizmetleri ile de tanınmaktadır. Kapı ve pencere dekorasyon donanımının Ar-Ge, tasarım, üretim, satış ve servisini entegre eden profesyonel bir üretici olan Hanzson, Al-alaşımlı kapı ve pencere silindirlerinin en büyük üretim üssünde yer almaktadır - Guangdong Shunde Leliu Everbright Sanayi Bölgesi, hafif demiryolu ve karayolu.Firmamız, kapı ve pencere aksesuarları, otomatik damgalama ve yüzey işleme hatları için en gelişmiş Alman teknolojisini benimseyerek insan ve teknolojinin uyumlu gelişimine odaklanmaktadır. Firmamızın ana ürünleri, yıldız otel projeleri, alışveriş merkezleri, ofis binaları ve konferans merkezlerinde yaygın olarak kullanılan Al-alaşımlı kapı & pencere aksesuarları, donanım aksesuarları ve giydirme cephe ürünleridir. Sektörde lider bir oyuncu olarak şirketimiz, üstün müşteri hizmetleri ile de tanınmaktadır.

Hizmet

Hanzson, dünyanın önde gelen kapı, pencere ve güvenlik teknolojisi inşaat sistemleri geliştiricilerinden ve üreticilerinden biridir. Hanzson, otomatik kapı sistemleri ve kapı teknolojisi, cam sistemleri, duman ve ısı tahliye sistemleri, güvenlik teknolojisi ile pencere ve havalandırma teknolojisi dahil olmak üzere kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Pazar, inovasyon ve tasarım liderlerinden biri olan bağımsız olarak yönetilen aile şirketi, öncü gelişmelerle tesis mühendisliğini ve bina teknolojisini kararlı bir şekilde etkilemiştir. Bu gelişmeler, şirketin teknoloji merkezinde sürekli olarak ilerlemektedir. En yüksek kalite standartları, Hanzson ürünlerinin dünyadaki en yenilikçi bina konseptlerinden bazılarına katkıda bulunduğu ve bina teknolojisinde kolaylık ve güvenlik sağladığı anlamına gelir. Hanzson ürünleri dünyada en iyi bilinenlerden bazılarıdır. Her gün milyonlarca insan otomatik kapı sistemlerinin bariz kolaylıklarından yararlanıyor. Bireysel ve binaya özel özel konstrüksiyonlar, örneğin döner kapılar veya tüm cam sistemleri bir yan kuruluş tarafından uygulanmaktadır. Hanzson'un ürün çözümleri tüm dünyada ünlü binalarda bulunabilir.

Ekibimiz

pencere ve kapı için her türlü donanım aksesuarları. üretim ve satışı bir araya getiriyoruz. Ürünlerimizi denizaşırı pazarlara ihraç etmek için 30 yılı aşkın deneyime sahibiz, tüm dünyada 50'den fazla ülke ve bölgeyi kapsıyor. zemin yayı/zemin menteşesi, cam kapı kelepçesi / Yama Montaj, Kapı Kapatıcı, Paslanmaz Çelik Kulp, Duş Menteşesi, Gizli Menteşeler, Çekmece Kilitleri, Masa ayakları, Mobilya Desteği vb. Keyi grup sahipleri 5 fabrikaya sahiptir ve şimdi ürün yelpazesini ve derinliğini genişletiyor. işletme. Her ürün için ayrı bir fabrika ve üretim hattına sahip olmak, fabrikalarda çalışacak yüksek nitelikli ve yetenekli teknoloji kadrosu ile. deneyimli yönetim ve otomatik ekipman ve gelişmiş test ekipmanları ile (bazı ürünlerin performansını test etmek için bazı özel test departmanları kurduk), yukarıdaki tüm faktörler ürünlerin kalitesini ve miktarını garanti eder. tüm ürünlerimiz kesinlikle Uluslararası kalite seviyelerine uygun olarak üretilmektedir. OEM üretimine açığız. İş prensibimiz "Mükemmel Kalite, Önce Hizmet ve Önce Müşteri" dir. Şirketimizi her zaman ziyaret etmek için hem yurtiçinde hem de yurtdışında sıcak karşılama arkadaşlar.

 

Mesaj bırakın